Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Miért vérzett a fogam magától?

Növésben van a bal alsó bölcsességfogam, hála az égnek nem fájdalmas, észre sem vettem, hogy már kint van a nagyja. De ma este viszont azt vettem észre, hogy furcsa ízt érzek a számban, rögtön le is ellenőriztem, és láttam, hogy ez a fogam (vagyis gondolom az ínyem) elkezdett magától vérezni. Nagyon megijedtem, nem győztem öblíteni, most is ellenőrizgetem, nehogy megint elkezdje. Elég ráparázós vagyok minden ilyen egészségügyi dolgokkal kapcsolatban, azaz hipohonder vagyok valamilyen szinten. Mi lehetett ennek az oka?:(

aug. 14. 01:10  Privát üzenet  

A válasz

“Növésben van a bal alsó bölcsességfogam“

Itt a válasz. Mivel a fog csak úgy tud kinőni, ha áttöri az ínyed.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 14. 01:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tegnap volt egy foghúzásom, kalapálás legalább 10 percig, mert nem akart kijönni a fog, és még ketté is vágta tehát 2 részletben húzta ki a fogat, rettenetesen fájt, egész éjjel...
Kitört az inyemből egy nagyjából 4mm-es sávban háromszög alakban egy darab. Menjek orvoshoz, vagy begyógyul magától?
Kb másfél hete kezdődött azóta ott van és fáj először vérzett is aztán nem piszkáltam reméltem elmúlik magától de semmi olyan mintha be lenne gyulladva. Mi lehet ez a fehér folt? Kép lent! 18/F
Ma találtam a bal heregojomnál egy kullancsot! Nem sikerült kivenni csak ugy hogy beleszakadt! Próbáltam csipesszel kihuzni de már vérzett eléggé! Menjek orvoshoz? Kijőn magátol?
Tegnap vérzett az orrom, jobb oldalon, magától csak úgy ma szintén a jobb oldalon véreres volt a szemem. Mi lehet ez?
Kislányomnak leesett a köldökcsonkja (hétfőn lesz 2 hetes), de még nem volt leszáradva. Most egy kis seb van a köldöke közepén, mivel mikor leesett, vérzett egy kicsit. Kell rá...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!