Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után hogy mossam a...

Foghúzás után hogy mossam a fogam?

Figyelt kérdés

Egy napja húzták ki a fogam és olvastam hogy nem szabad köpködni meg öblögetni.

Akkor kérdezrm hogy a fogkrém amovel megmosom a fogaimat az hogy kerül ki onnan? Lyuk melletti fogakat is fontos tisztán tartani állítólag és ha a sebbe olyankor fogkrém kerül?


2019. aug. 16. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mossál szépen fogat mint máskor. Öblítsd is ki. A környékét is mosd rendesen! Az öblögetési "tilalom" arra a régi népszokásra vonatkozik mikor direkt öblögettek, pluszban, kamuillateával meg pláne alkohollal. Egy nap után, óvatosan, már a fog helyét is lehet kicsit mosni.
2019. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sebbe nem kerül. mert a sebet védi a vérdugó, öblögetni nem szabad, én fogmosás után a számba vettem a vizet és szép lassan kiengedtem, így is kimegy a felesleg.
2019. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!! Öblögetni nem fogom az óvatos módszert választom.
2019. aug. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!