Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után?

Bölcsességfog műtét után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap estem át az első bölcsességfog műtéten, még nem volt kinőve, csak egy csúcsa látszott. Azért vették ki, mert elnyomta volna a fogsorom.

Az érzéstelenítő már kiment belőlem, a fájdalmam 10/6-7, 2 Flectorport ittam azóta. Felírt egy antibiotikumot is (Dalacin 300mg), amiből 4x1-et kell bevennem. Az arcom kicsit megduzzadt, fáj is. Jegelem, már a műtét óta.

A kérdésem az lenne, hogy mikor fog lemenni róla a duzzanat?



2019. aug. 17. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
3 nap után alig látszik, nekem 5 nap kellett
2019. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4-5 nap kellett míg lement a duzzanat,szép kék-zöld-lila foltos volt az arcom..bár nekem 40 perc alatt bányászták ki,elnyomta az egész alsó fogdoromat,vízszintesen nőtt az íny alatt,egyszer csak begyulladt és elkezdett féjni,akkor szedték ki,a gyulladás miatt nemigazán hatott az injekció sem,senkinek nem kívánom azt a fájdalmat,ja de az állatkínzóknak..remélem mégegyszer nem kell átélnem ilyesmit..
2019. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is megjelent a lila folt, ez mikor múlik el?
2019. aug. 17. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem max két hét mire lemegy a lila folt is.

Alsó fog volt?

2019. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igem, bal alsó.

A duzzanat már alig látszik és a lila folt már sárga. :)

2019. aug. 20. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!