Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Be kell tömetni a felső...

Be kell tömetni a felső metszőfogamat! Szeretnék injekciót kérni de félek, hogy fájdalmas lessz a tű az ínybe mert sokan azt modják hogy felülre jobban fáj?

Figyelt kérdés
Ezért fordultam hozzátok kedves válaszadók ! Azt hallottam hogy a magán fogorvosok kevésbé fájdalmas injekciót adnak ! És én gondoltam rá mert van nekünk lidocain spré hogy szuri előtt ráfujni ahová majd szurja szerintetek érne valamit ? Meg ha injekciót beadta akkor fog fájni a fúrás, amikor fujja rá azt a levegőt vagy a köszörülés?nagyon félek !!!
2019. aug. 23. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak hiszti, nem igazán fáj.
2019. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt :)
2019. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az injekció egyáltalán nem fáj. Mondjuk tömést nekem eddig csak injekció nélkül csináltak, ahhoz nem volt egyszer sem szükséges. Gyökérkezelés és bölcsességfogműtét előtt viszont természetesen kaptam injekciót több helyre is, az íny külső és belső oldalára egyaránt. De maga az injekció tényleg nem volt egyáltalán kellemetlen.
2019. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy fáj. Én nem is éreztem soha a szúrást, csak azt amikor juttatja be az érzéstelenítőt, de az se fáj, maximum egy nagyon picit feszítő érzés, de ennyi. Az egészben ez a legkellemesebb rész :)
2019. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem hatolt mélyre a szuvasodás, nem feltétlenül kell érzésteleníteni a töméshez. A fúrás vége felé érezhetsz némi fájdalmat, de bőven kibírható.

Beszéld meg a kérdést az orvossal. Az is lehet, hogy ha mégis jobban fáj, mint amire számítottál, jelzel neki, akkor ad érzéstelenítőt és utána folytatja a fúrást.

2019. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De valakinek a felső metszőfogak környéke adtak már injekciót és fájt ?
2019. aug. 23. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kellemetlenebb volt, mint egy hátsó foghoz adott injekció, de nem fájt.
2019. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!