Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eddig nem zavart de pár napja...

Eddig nem zavart de pár napja többen már a fejemhez vágták sokan pozitívan de negatívan is hogy kezdek túl izmos lenni és a felső testem is már mint egy fiúé lassan mit csináljak? 17 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla van egy kis genetikám is de az életem a sport ezzel akarok foglalkozni komolyan és már kiskorom óta csinálom. Torna, Fitness, Úszás, Futás, viszont legtöbbször vékony fiuktól hallom a negatívat...
2018. máj. 13. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Koksz nélkül soha nem leszel túl izmos. Hülyeségeket beszélnek.
2018. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
fejezd be a koxolást, gyógyszerek nélkül főállásban is gyúrhatsz akkor sem leszel túl izmos.
2018. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő koxal sem lesz túl izmos. Szerintem ez a veszély 17 évesen nem sűrűn fenyeget téged.

A vékony fiúkból a saját önértékelési zavaruk vetül ki és húznak le téged ezzel a hazugsággal.

2018. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem küldtél képet, így nehéz megmondani...De én is ismerek olyanokat, akik nagyobbak a legtöbb 45 kilós "srácnál".Szerintem ezzel nincs semmi baj...Nem te vagy túl izmos, hanem ők túl gyengék.Ha nem szedsz illegális szereket, akkor nem lehet gond vele.(+jól is áll, ha egy lányon lehet valamit fogni, legalábbis én szeretem)
2018. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

A nyomi férfiatlan kis pálcikák beszólásaival nem kell foglalkoznod.

Sportolsz és ez meglátszik.

Az a gond, hogy a társadalom többsége puhány, elhízott, vagy gebévé éhezteti magát.

Így aztán akinek emberi formája van kilóg a masszából.

2018. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen eddigis ezt csináltam egyiken be másikon ki most meg továbbra is.
2018. máj. 13. 12:25
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy inkább a testzsír nőtt meg egy kissé.Az átlagostól minimálisan izmosabb csaj,magasabb testzsírral már lehet masszív hatású egy laikusnak.Szóval kép nélkül inkább arra tippelnék,hogy be vagy hízva,mert nincsen rendben az étrend,vagy nincs is egyáltalán étrended.
2018. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ez ne tartson vissza a céljaidtól. én se foglalkozom másokkal, elég izmos vagyok

20L

2018. máj. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan akkor is ezt mondják, ha nem 0, hanem 1 g izom van rajtad például.
2018. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernek már az is "túl izmos" ,meg "férfias" ha nem vagy kövér meg puhos .:D Szerintem ne foglalkozz vele , vagy szólj vissza a ropiknak (azzal sincs baj ha valaki vékony és igy érzi jól magát,de minek szólogat be másoknak) ,hogy még te is lehetsz fiús ha elkezdesz sportolni :D
2018. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!