Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Porcelán fogszabályzóm lesz,...

Porcelán fogszabályzóm lesz, tudtok néhány tippet adni?

Figyelt kérdés

Első körben az lenne a kérdésem, hogy akiknek porcelán fogszabályzójuk van: elüt a bracketek színe a fogadtól? Erre próbálok már vagy 1 órája választ találni, de semmi...:D Nekem nem makulátlanul hófehérek a fogaim, a porcelánt fogszabit úgy kell elképzelni, hogy annak a bracketei fehérek lesznek, a fogam meg néhány árnyalattal "sárgásabb"? Az nem fog tök idiótán kinézni?

Ez az egyik, a másik ami érdekelne, hogy mennyire színeződik el? Hagyományos lesz olyan értelemben, hogy gumik lesznek a bracketeken, nem önligírozó vagy mi a manó. Mire kell figyelni, milyen kaját nem szabad enni, hogy ne színezze a fogszabit?

Illetve cigizni lehet vele..?

Nagyon köszi, aki segít! :)


2019. aug. 27. 13:47
 1/1 anonim válasza:
Nekem is porcelán lesz még kB egy hónap mire felrakjak. Nekem is ugyanezek a kérdéseim vannak, igaz én két fogorvost is megkerdeztem, hogy előtte szeretnék feheriteni mind a két helyen azt mondták hogy nem ajánlják és felesleges .. Ha valaki tapasztalatokat tudna erről írni akkor azt én is megköszönném és gondolom a kérdező is. Szép napot!
2019. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!