Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Levették a fogszabályzóm. Sok...

Levették a fogszabályzóm. Sok az 1,5hét míg megjön az éjszakai? Tapasztalatok? SOS

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön vették le, másfél év után a fogszabályzóm. Alul görbe volt a fogam mint egy domb. Felül az első négy durván kiállt, nemtudtam bezárni a szám. Szerintetek míg megjön az éjszakaim, ami kedden lesz jövőhéten van esély, hogy durván visszálljon? Ha esetleeg tolódik, az éjszakai vissza tudja majd nekem húzni? Nagyon parázok,mert rengeteget szenvedtem a fogammal és már szeretnék szépet..19/lany

2019. júl. 30. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Nem vészes idő, nem történik addig drasztikus változás. Ha hordod utána becsülettel, akkor pláne nem lesz baj!
2019. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, ennyi idő alatt annyit nem tud elmozdulni.
2019. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!