Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rágógumi kiszedte a tömést az...

Rágógumi kiszedte a tömést az egyik (hátsó) rágófogamból. Jelentheti-e ez azt, hogy nem volt megfelelő kötés a fog és a tömés között (vagyis ne "nehezteljek" a rágógumira - vagy ez nem ilyen egyértelmű?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyiket szinten a rago szedte ki.. Vissza mentem a dokihoz aztmondta kilazult a tomes,nem jol lett tomve. Utana ugy betomte ujra hogy 5 eve benne van
2019. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, az én tömésem már nagyon régi (volt) kb. 30 éves
2019. szept. 3. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Tizenrengeteg évnyi rágózás során sosem jött ki egy tömésem sem, pedig azok még iskolafogászaton készültek, futószalagon. Azt a harmincéves tömést amúgy is rég ki kellett volna cseréltetned, szóval nem baj, hogy kiesett.
2019. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!! Csak az a sajnos, hogy valszeg már nem fogják tudni betömni..... :-[
2019. szept. 3. 23:59
 5/6 A kérdező kommentje:
....mondjuk, én nem szoktam töméseket cseréltetni (nem is hallottam ilyenről.....ha kiesett, akkor igen. Persze, nem állítom, hogy esetleg nem kellett volna, csak mi alapján cseréltessen az ember tömést (?)
2019. szept. 4. 00:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után minden tömés aláromlik, mert a tömőanyag szép lassan elválik a fogtól, és a mikroszkopikus résen bejutnak a kórokozók. Csináltass egy panorámaröntgent is, ha már úgyis ott jársz.
2019. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!