Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyuladt a fog vagy mas s...

Gyuladt a fog vagy mas s problema?

Figyelt kérdés

Levan torve meg szuvas is meg neha bele nyilal es faj

Most kaptam inyjekciot es annyira eros nyilalo fajdalom volt..


Ez most akk bevan gyuladva? Plusz elotte mutottek a bolcs fogam mellette.



#fog #fájdalom #Gyok kezeles
2019. szept. 5. 08:24
 1/7 alletta ***** válasza:
röntgen képet nem készítettek a fogadról? egy ilyen elhanyagolt fog bizony fájhat. az injekció kicsit fáj, ha beadják.
2019. szept. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vittem rtg kepet de sajnos az orvos azt mondta lehet h a szervezetem nem erzekeli a hatoanyagot vagy pedig gyuladt

De egy honapja volt mellette a bolcs fog mutet

2019. szept. 5. 08:44
 3/7 alletta ***** válasza:
most kezelni szeretné a fogad, vagy miért kaptál injekciót?
2019. szept. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocso utkozben voltam

Szoval igen gyok kezeltetni akarom csak ugye neha faj neha nem neha 2-3 orat faj utana abba hagyja. Most hogy kaptam erzestelenitot elkezte furni es egy nagyon eros nyilalo fajdalmat ereztem abba is hagyta rakott ra gyogytomest meg irt fel antibiotikumot. Szoval ez lehet h gyuladt? Antibiotikumos kezeles utan ugye nem fog fajni?

2019. szept. 5. 09:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Most meg nagyon eros nyilalo fajdalom van
2019. szept. 5. 10:14
 6/7 alletta ***** válasza:

a gyógytöméstől fájhat a fogad, részben idegölő hatása van. antibiotikum gyulladáscsökkentő, de van benne fájdalomcsillapító is.

remélem rendbe tudja tenni a doki a fogadat. mikor kell visszamenned, hogy kiszedje a gyógytömést?

2019. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jovoheten

Szoval akkor nem fog igy fajni a kezeles kovetkezoleg?

2019. szept. 5. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!