Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindig ugyanazon a helyen...

Mindig ugyanazon a helyen viszket és fáj az ínyem, de a fogorvos nem lát rajta elváltozást. Mitől van akkor?

Figyelt kérdés
A fog rendben van, de állandóan azt érzem, mintha irritálva lenne az íny azon a ponton. Egy felső rágófogam felett van. Nem sorvad, ránézésre nincs ott semmi.
2019. szept. 25. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Rak
2019. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remek. Már csak a paleós barmot várom kommentelni és teljes az idióták választéka! :/
2019. szept. 25. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van, hogy valami étel megsérti, vágja egy picit. Erre még egy kenyérhéj darab is képes. GLYCOSEPT szájnyálkahártyán alkalmazott oldat. Én ujjhegyre szoktam tenni egy pöttyet. Azzal bedörzsölni naponta párszor. Ha duzzad és nem múlik, akkor doki.
2019. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. szept. 25. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet szájöblögetőkkel, ecsetelőkkel, de én ilyenkor azt a példát szoktam mondani, hogy a kislábujjad is szokott viszketni anélkül, hogy annak bármi baja lenne. Egyszerűen vmi irritálja, ahogy a bőröd is viszkethet, mert kiizzadtál, vagy kidörzsölte a ruha. Próbáld megfigyelni, mivel lehet összefüggésben, különös tekintettel a sós, savas ételekre, vmint az olajos magvakra.
2019. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!