Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Oral B elektromos fogkefe?

Oral B elektromos fogkefe?

Figyelt kérdés
Tavasszal vásároltam egy oral b fogkefét, elemmel működik. Eddig semmi baja nem volt, már 6-szor cseréltem most benne elemet kb, és egy 2 perc után mindig leáll. Nem értem mi a baja.Járt már valaki hasonlóan? Nem tudom, hogy a fogkefe hibás e, hogy érdemes újat vennem.

2019. szept. 27. 20:48
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem akksis van, olyan 2 éve, eddig szerencsére semmi baja. Szerintem cseréld ki egy akkumulátorosra, jobban jársz.
2019. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vízköves nem lehet?
2019. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem tudom mi baja lehet :(

de mindenféleképp veszek egy aksisat helyette

2019. szept. 27. 21:18
 4/9 Fulár ***** válasza:
Szerintem a második válaszolónál a pont!Az enyém legalábbis az volt.A vízkőtöl állandóan megszorult a fej.Az erőlködéstől az elem is piszok hamar megadta magàt és végül a motorja is tönkrement.
2019. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oh :( értem. akkor valószínű ez lehet a baj.
2019. szept. 27. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
2 perces időzítő van benne sztem, legalábbis az én Oral B mbe az van
2019. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó, és ez pontosan mit jelent?
2019. szept. 27. 22:22
 8/9 Fulár ***** válasza:
Bár nem tőlem kérdezted de azért leírom.Az ideális fogmosás időtartama 2 perc.Ha ennél több lenne akkor akár több kárt is tehetnél a fogaidban mint amennyit nyersz a fogmosással.Ezért a fogkefe 2 perc után kikapcsol ezzel jelezvén,hogy készen vagy.Ha mindig 2 percnél kapcsol ki akkor semmi baja a ketyerének!
2019. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaaa aha. akkor lehet ez. még próbálgatom, hátha jó lesz, köszönöm :)
2019. szept. 27. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!