Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez lenne a bölcsességfog?...

Ez lenne a bölcsességfog? Vagy inkább menjek el dokihoz?

Figyelt kérdés
18 éves elmúltam és 1 hete vettem észren, hogy hátul jön a fogam. Nem tudom hogy eg lenne- a bölcsesség fog de abszolút nem fáj csak most lettem figyelmes alig bujt ki és lathato rajta a hus ránőtt ugy hogy ket felol.latszik a fog ea kozeoen a hus ott van vagy hogy mondjam es eléggé parázok. Nektek milyen volt mikor.jott a fogatok? Menjek elorvoshoz?

2019. szept. 29. 17:57
 1/1 anonim válasza:
Számold meg középvonaltól, ha a 8., akkor a bölcsességfog. Viszont ajánlott lenne elmenni fogorvoshoz, mert összetolhatja a fogakat és torlódottak lesznek, ami fogszuvasodáshoz vezet, ráadásul, ha az íny rálóg, azaz nem jön ki teljesen, az alá be tud menni az étel, kilyukad, begyullad. Tehát lehet érdemesebb lenne eltávolítani, de majd az orvos megmondja.
2019. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!