Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájszaggal milyen orvoshoz...

Szájszaggal milyen orvoshoz kell fordulnom?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 18:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Háziorvoson meg fogorvoson kívül... bárcsak fogászati probléma lenne, de nem az:(
2019. szept. 29. 18:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológus.
2019. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fül-orr-gégészet (pl.mandulakő), fogorvos (pl.genny), gasztroenterológus (pl

ha emésztési panaszaid is vannak).

2019. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom! De ha mondjuk nyitott gyomorszáj a baj, arra van egyáltalán megoldás?
2019. szept. 29. 19:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban fogászati eredetű, de ahogy feljebb is írták, rengeteg oka lehet. Tehát fogorvoshoz vagy háziorvoshoz mennék először.
2019. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már voltam minimum 10-szer. A háziorvosoknak már csak tehetetlenül néz. Fogorvoshoz szinten..:(
2019. szept. 29. 22:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos vagy abban hogy nyitott gyomorszàj a baj? Arra az a megoldás hogy sose legyél éhes, mindig egyél egy kicsit. Gyógyszert én nem szednék a helyedben, többet árt mint használ.

A másik dolog ami nagy segítség lehet sőt a teljes problémàt is kiküszöbölheti: nyelvtisztítàs fogkefével. Itt a saját esetem reggel mindig borzasztó szàjszagom volt mígnem egyszer csak véletlenül a fogaimmal végig húztam a nyelvemen és meglepően sok lerakódás jött le. Gyorsan a fogkefével "végigsöpörtem" a nyelvem felszínét - ez még reggel volt éhgyomorra és lecsekkoltattam a férjemmel aki nagy meglepődésemre azt mondta hogy semmit nem érez mit csináltam. És még csak fogat se mostam! Lehet neked is ilyen egyszerű a problémád.

2019. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Kedden megyek gyomortükrözésre... Az az érdekes hogy semmilyen de semmilyen más gyomorral kapcsolatos panaszom nincs-fáját vagy hányinger, semmi ilyen. Doktornő is furcsállta. Kérdezte hogy nem a fejben lehet a baj?! Megpróbálom amit írtál
2019. okt. 4. 17:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Hú nem irigyellek! Biztos nem lesz kellemes. Remélem hogy hamar megoldódik a gond, sima fogkefével is nagyon jól lehet nyelvet tisztítani és elektromossal is, én elektromossal mosok fogat, így azt használom. Nagyon alaposan tisztít se fogselyem semmi extra nem kell, még szàjvizet se hasznàlok soha. Jobbulást kívánok
2019. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Megvolt a gyomortükrözésem. Semmit nem éreztem. Altatásban végezték

Az eredmény szerint minden abszolut rendben, semmi bajom sincs. Maga a tudat hogy semmi baja a gyomromnak-mar ettol jobban vagyok es mintha szunt volna is

2019. okt. 8. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!