Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csontfogaim úgy nőttek ki,...

Csontfogaim úgy nőttek ki, hogy közepesen elvoltak színeződve. Mit tudnék tenni velük, hogy kicsit is fehérebbek legyenek?

Figyelt kérdés

Nem dohányzom, nem kávézom, szinte nem is eszek vagy iszok olyan termékeket ami színezheti valamennyire is a fogaimat.

Viszont probáltam már 100 féle fogkrémet és egyikkel se jártam túlzottan sikerrel.

Napi 2x mosok fogat (reggel,este) (Mielőtt valaki azzal jön, hogy moss fogat napi szinten :) )

Esetleg a BrightWhite használna ?



2019. szept. 30. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
csontod színét nem fogja semmi megváltoztatni
2019. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azért még nem adom fel.
2019. szept. 30. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:

addig fogod basztatni, míg tönkremegy a zománc és a szuvasodás miatt fekete lesz


ha ennyire nem akarod feladni, akkor a fél évenkénti ellenőrzés során, amikor az orvosod leszedi a fogköved és ellenőrzi, hogy nincs-e lyukas fogad, akkor meg is kérdezheted az orvost, mit ajánl...

2019. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam ellenőrzésen. És fogkövem nincs, és kérdeztem, hogy-hogy lehetne de csak annyi volt a válaszuk, hogy "ez átlagos szín, és nem éri meg 18 alatt fogat fehéritettni" (17 fiú vagyok)
2019. okt. 2. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát a doki szerint semmi baja, de te el akarod rontani
2019. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esküszöm irigyellek

Nagyobb bajod sose legyen xD

2019. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!