Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegezhetem a fogoovst?

Tegezhetem a fogoovst?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogászaton és egy velem egykorú lány az orvos. Én tegeztem őt vegig de sztem nem vette a lapot vagy nemtom, magázott. Attól én még tegezhetem? Velem egykoru.
2019. okt. 10. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Inkább te nem vetted a lapot. Attól, hogy veled egykorú ő magázott téged, ezzel jelezve, hogy nem engedélyezett a tegeződés. Vannak helyek, helyzetek amikor a 20 évvel fiatalabb embert is magázni kell.

Nagy bunkósság volt részedről, hogy annak ellenére, hogy végig magázott, te letegezted.

2019. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Orvos-páciens viszonynál nem helyénvaló a tegeződés, mert akkor nincs meg a tárgyilagos szakmai hozzáállást biztosító távolságtartás. Persze az "egykorú" jelző jelen esetben erősen pongyola megjelölés, mert ez jelölhet két 80 évest meg két 30 évest is, miközben egészen más módon szocializálódtak.
2019. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen az, amikor valakinek nem volt gyerekszobája.

De ezt úgy sem érti a kérdező...

2019. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Az én fogdokim fiatalabb nő, mint én. Magázom, pedig 10 éve Ő kezel. Tapintatlan és tiszteletlen dolog. N.
2019. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem a mekiben a kiszolgálóról van szó, hanem egy diplomás szakemberről, aki az egészségedet állítja helyre. Nem haveri a viszony. Azt tartsd meg a plázákra.
2019. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó: szerintem itt a kulcsszó nem a diploma.

Bizonyos helyzetben a takarító nőt is magázni illik.

2019. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

A körzeti orvosom egyidős velem, a nőgyógyászom egy 10-essel fiatalabb, eszembe sem jutott tegezni őket..

Nem tegezzük az orvost. (A szemész nálam kivétel, ő az általános iskolai osztálytársam volt.)

2019. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Ne tegezd, legfeljebb ha ő ajánlja fel, de ezek után ez nem valószínű.
2019. okt. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

Elképzelem a kérdezőt a fogorvosnál, amikor mondja neki, hogy

-szevasz b.meg,

-hogy vagy b.meg?

-betömöd a fogam b.meg?

2019. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van pár karót nyelvt okostojás válaszoló :D


Valóban magázódással kellett volna kezdened, de nem kell ezt annyira komolyan venni.

30as vagyok, az egyik fogorvosnő kezelés közben véletlenül (?) letegezett, a az asszisztens meg sztem szándékosan átváltott tegezésre egy másik alkalommal.

2022. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!