Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elfogadható ebben a modern...

Elfogadható ebben a modern világban, hogy az oep-es fogászaton ordít a páciens foghúzás közben a fájdalomtól? Illetve ha ennyire fáj a páciensnek mért nem hagyják abba a húzást?

Figyelt kérdés
Elfogadható ebben a modern világban, hogy az oep-es fogászaton ordít a páciens foghúzás közben a fájdalomtól ?Illetve ha ennyire fáj a páciensnek mért nem hagyják abba a húzást, egy jobb érzéstelenítő hatásának erejéig ?
2010. júl. 16. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha be van gyulladva a fog az isten összes lidokainja nem tudja lecsillapítani a fájdalmát.

Másik, hogy van akinek nulla önuralma van, egy tűszúrástól össze akar esni.

Lehet még, hogy szájsebészeti beavatkozás történik és mikor keresztbe-hosszába bele van törve, az évek óta kezeletlen lukas fog, az is sajnos tud fájni.

Persze vannak hentes helyek is, de azért szerencsére ritka.

Eü-s

2010. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam. Rettegek a fogorvostól.Egyszer nekem is 20 percig húzták a fogamat, és orditottam. Úgy irigylem, mikor nyugati filmekben a gyerekek is bátran mennek a fogorvoshoz, mig nálunk középkori állapotok vannak. Ott valami maszkot kap az arcára, és akár a fejét is levághatják. Maszeknál csináltattam legutóbb a fogamat, de ott sem volt jobb a helyzet, már a szúrás iszonyú.
2010. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a fogorvoson múlik igazából. Én is több fogorvosnál jártam már, a végére megmaradt 1 fogorvos, ahol csak minimális mértékben fáj az injekció, de a kezelést nem érzem. Érdemes addig próbálkozni a megfelelő fogorvos megtalálásával, amíg meg nem találod, hiszen ez nem csak 1 alkalomra szól. Így jobb ha nem félve ül be valaki a fogorvosi székbe. Nekem is sok időbe, fájdalmas kezelésbe (mely nem csak oep-es volt, túlnyomórészt magán) került, mire megfelelő fogorvost találtam- de érdemes megtalálni a megfelelő fogorvost.
2010. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!