Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felső bölcsességfogat ha...

Felső bölcsességfogat ha kiszedték honnan tudom ha megnyílt az arcüreg?

Figyelt kérdés
2019. okt. 18. 23:03
 1/5 anonim válasza:
100%

Ha befogod az orrod, és közben próbálnál levegőt kinyomni az orrodon, akkor a levegő a gyökér helyénél fújna ki.

Nekem picit kifújt ott miután volt nyomás próba, de nem igényelt beavatkozást utána..

Csak óvatosan!!

2019. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a műtét után rögtön mondta a doki hogy megnyílt az arcüregem, azt külön össze is kellett varrni, illetve pár hétig nem fújhattam az orromat emiatt. Szerintem szólt volna a doki ha ez megtörténik.


Azt még hozzáteszem, hogy nekem is bölcsességfognál nyílt meg, és a szemfogamig kellett varrni, úgyhogy szerintem nem lehet nem észrevenni ha ez van.

2019. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha iszol valamit, és az orrodon jön ki.
2019. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tesztelte, miután kiszedte. Be kellett fogni az orrom és úgy negprobalni fújni a levegőt. Nyilván ha megnyílt volna, akkor a fog helyén jönne ki a levegő.
2019. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is tesztelte, nem volt semmi, még a gyökere se nőtt ki teljesen, hogy elérje, aggódós kíváncsiságból kérdeztem inkább. Mert erről nem mondtak semmit, ha felhívom akkor is csak annyit mondanak, hogy menjek be-megnézik.
2019. okt. 19. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!