Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért vannak rossz fogaim?

Miért vannak rossz fogaim?

Figyelt kérdés

Alig pár hónapja kellett gyökérkezelni egyet, most meg egy másik fáj, de ez nem lyukas.

Az 1. esetben még elismerem, hogy annyiban hibás voltam, hogy nagyon régen voltam forgorvosnál és be kellett volna tömetnem megelőzvén a bajt, de most... Ennek a fognak nem volt semmi előjele. Nem volt lyukas, csak egy napról a másikra megfájdult.

Még ha sok édességet, cukros ételeket ennék, megérteném a "büntetésemet", de nem igazán eszek olyan sok édességet. Kristálycukrot nem is tudom, utoljára mikor használtam; a kávét, teát is cukor nélkül iszom. Szénsavas üdítőket is heti 1 pohár szintjén...

Fogat mosni pedig rendszeresen reggel-este, alaposan, jó minőségü fogkrémmel mosok.


2019. okt. 26. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Genetika. En naponta 4-5x mosok fogat aztan havonta jarok fogorvoshoz, allando fogko, huzas, gyokerkezeles stb stb
2019. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos csak laikus vagyok, de esetleg olyan lehet, hogy minimális mikro-repedésen keresztül a szuvasodás eléri a fogbelet és elkezd fájni.
2019. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!