Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitol fajhat meg a fogsor?

Mitol fajhat meg a fogsor?

Figyelt kérdés

Sajgo, feszulo fajdalom, mint mikor a fogszabalyzot huzzak. Ugy erzem, hogy bal oldalon felul van a gocpont, onnan sugarzik mindenfele, valamikor a fejem faj, valamikor a fulem, az also fogsorom. A fulem alatti nyirokcsomo tegnap este mar fajdogalt, bedurrant. Vasarnap ejszaka-hetfo hajnalban kezdodott, nem birtam aludni, nem hatott egy gyogyszer sem. Sem a fogorvos, sem a fogszabalyzos orvos nem tudott mit mondani, a fogaim nem lyukasok, nem erzekenyek, akarhogy utogettek oket. Szerintuk okozhat ilyet megfazas, arcureggyulladas. Nem vagyok lazas, nem vagyok megfazva, nincsen semmi. Valakinek volt mar ilyen? Kezdek aggodni. Mar aludni tudok, de neha meg mindig sajog, ahogy halad elore a nap, annal inkabb.

21/L


2019. nov. 6. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Valami gyulladás az tuti, nekem is volt a bölcsességfogamtól. Általában ha az bújuk akkor csinál ilyet, de nem kell nagyon foglalkozni vele, ha más is pár hét, hónap és tuti elmúlik.
2019. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!