Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csúnya fogsor miatt nehezebb...

Csúnya fogsor miatt nehezebb az ismerkedés? Mennyire befolyásolhatja?

Figyelt kérdés

Szia(sztok)!

Már 3 éve van fogszabályozóm. Elméletileg karácsony környékén leszedik végre. Nagyon csúnya fogsorom volt, sajnos a felső fogsoromból 2 fogamat kihúztak, amit nem tudtak szépen összehúzni... emiatt nagyon szomorú vagyok. Bal- és jobb oldalt is van egy 1cm hely közepén egy pici fogam. Olyan vagyok, mint a Hófehérkéből a gonosz boszi banyaként.-. A fogorvosom azt mondta, azért nem tudja minden hézagomat teljesen eltüntetni, mert túl kicsik a fogaim. Az alsó metszőfogaimat meg teljesen elrontotta, mert azok meg elfordultak másik irányba... Még most sem értem, hogy alul minek tette fel a fogszabit, és miért cserélte az íveket és húzta össze. Most a jobb és a bal oldalsó metszőfogam rámászott a középső metszőfogaimra...

Elkapott a hév, a lényeg, hogy ez az egész "kis" szépséghiba mennyire fogja befolyásolni az ismerkedést?

/L



2019. okt. 26. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik fogorvoshoz, ilyen nincs, amit írsz!
2019. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másik fogorvossal nézesd meg, ezt meg pereld be!
2019. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már mindenkit megkérdeztünk, hogy nem-e tudnának Pécs környékén egy jó maszek fogorvost, de hiába. 1 sincs, akiről azt mondták volna, hogy megéri a pénzét.
2019. okt. 27. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj el ide és nézesd meg: [link]

Pesten van, de én is 70 kmről járok hozzájuk, nem fogszabályzóval ugyan, de van nekik fogszabályzós dokijuk

2019. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baranya megyébe biztos van még olyan aki megéri a pénzét. Esetleg más megyébe ami közel van. Ne keseredj el végleg, nincs olyan hogy ne lehetne rendbe tenni a fogaidat. Elég extrém esetekről lehet hallani, azt is rendbe tudták hozni. Az ismerkedésnél nem mondom hogy nem hátrány, mert fogszabályzó előtt én konkrétan nem mertem mosolyogni senkire és elég kellemetlen volt mindig takargatni a számat nevetésnél. De amikor megismerkedtem a párommal akkor még olyan kesze-kusza fogaim voltak mint a cirkuszi kerítés, mégis azt mondta őt egyáltalán nem zavarja ha egészséges vagyok akkor nincs gáz. Mielőtt fel is rakták a fogszabim, megkérdezte hogy biztos akarom-e mert neki így is jó vagyok és elég fájdalmas procedúra. Azt mondtam, ezt szeretném és végül nem bántam meg, sokkal magabiztosabban mosolygok. Egyfajta magabiztos érzést tud adni egy szép fogsor amikor párkeresésről van szó, meg persze plusz pont ha valakinek szép a mosolya, de hidd el hogy nem azért fog valaki elutasítani (ha egyébként tetszel neki, megfogta a személyiséged) mert nem állnak tökéletesen a fogaid.
2019. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!