Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kiszedés szájseb...

Bölcsességfog kiszedés szájsebészeten kb mennyi?

Figyelt kérdés
Két hét múlva megyek maszek szájsebészetre hogy kiszedjék az egyik alsó bölcsességfogamat. Az érdekelne hogy tapasztalatok alapján kb mekkora összegre számítsak? (Az oldalon annyit írtak hogy 15 és 30ezer közt, attól függően mennyire komplikált a kiszedés, nekem nem nő ferdén vagy hasonló)

2019. nov. 7. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben kb 15 és 30 ezer között lesz szerintem. :)
2019. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha nincs vele gondod, akkor szerintem felesleges kiszedetni. Én pár éve csak azért szedettem ki, mert ferdén nőtt és nyomta az arcom belülről és elég zavaró volt. Szerintem 15-30 ezer elég drága egy bölcsesség fogért, főképp, hogy még egy sima tömés is komplikáltabb dolog. Nekem 5 ezer volt, vagy max egy 10-es már nem emlékszem pontosan, pár éve.
2019. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5000 volt maszeknál egy törött felső bölcsesség fog kihúzása.

Miből gondolod hogy rögtön szájsebészet kell(az csak akkor kell ha valahogy olyan ferdén áll hogy a szokásos irányba nem lehet kihúzni ezért az ínyt kell felvágni a kiszedéshez stb.)és nem egy egyszerű húzás kell?

2019. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fogszabályzás miatt kell kiszedni mert tolják előre a fogaimat, kihúzni nem lehet mert még nem nőttek ki teljesen.

Hol voltál maszeknál hogy 5000 volt?

2019. nov. 11. 06:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Két fogorvos is a szájsebészetet mondta, nem magamtól találtam ki hanem nekik hiszek :D
2019. nov. 11. 06:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Bp.XXI.kerület.
2019. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!