Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szájsebészeten elfognak...

A szájsebészeten elfognak altatni?

Figyelt kérdés
Multkor voltam bent a fogorvosnál s mondta a doki hogy ez már szájsebészet olyan roszak a fogaim, mert ki kell műteni néhány fogat. A szájsebészetre mondta hogy menjek, s nem tudom ott altatni fognak mert nagyon nem szeretem amikor olyan dolgot művelnek ami lehet hogy fáj is. S ott altatnak? Mert az jo lenne.
2019. júl. 7. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem altatnak, csak erős érzéstelenítőt kapsz. De kérdezd meg a dokit, ha nagyon félsz, lehet, hogy altatnak.
2019. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem altatnak, hanem érzéstelenítenek. Semmi nem éreznél akkor sem, ha keresztbe-kasul kaszabolnák a szádat.
2019. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az értelmi fogyatékosokat és a kisgyerekeket szokták altatni, őket is csak bizonyos helyeken, kb egy kezemen meg tudom számolni, hogy az országban hány olyan hely van, ahol tb finanszírozottan altatás alatt látják el az embert. Mivel ez nem egy nagy hasi műtét, hanem néhány fog kibányászása, ezért elég nonszensz is lenne.
2019. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem altatnak, ha altatást akarsz keresned kell olyan helyet ahol van ilyen, de csak az altatás 100ezer körül szokott lenni.


(Én eddig 4x voltam szájsebészeten, ebből 2 bölcsességfog eltávolítás volt (ezek egyáltalán nem fájtak), egy rezekció és együlésben 3 húzás és ciszta műtétek - hát ez a 2 utóbbi alatt a halálomat kívántam olyan iszonyatos fájdalmaim voltak, pedig az utolsónál max mennyiségű érzéstelenítőt is kaptam. Mikor vége lett mondta a hely főfője, hogy hát igen, sajnos a cisztáknál nem hat az érzéstelenítő.. köszike! Ha megint ilyenre kerül sor 1000%, hogy inkább keresek egy helyet ahol elaltatnak, hiába vagyok egyébként teljesen elégedett ezzel a szájsebésszel..)

2019. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem altatnak. Ha többet is kiszednek egyszerre, az eltart egy darabig, az kellemetlen. No meg utána a lábadozás. Azt tudnám azért feledni.
2019. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!