Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Porcelán fogszabályzó neon...

Porcelán fogszabályzó neon sárga lett?

Figyelt kérdés
Minden brekett szélén neon sárga elszíneződés lett valószínűleg azért mert curry szószos ételt ettem ami ugye sárga. Legközelebb dec. 6.-án megyek fogszabályzásra, addig valami tipp, hogy lejöjjön, vagy esetleg ez magától elfog múlni?
2019. nov. 25. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajni nem fog elmúlni, próbáld fehérítős fogkrémmel mosni meg szájvíz, de nekem is kifejezetten mondta az orvosom, hogy curryt és kurkumát ne egyek, meg salsat se, bár én azt ettem és nem színezte el :D Vigyázz legközelebb ezekkel :)

Addig is próbáld meg felhívni, hátha hamarabb lecserélné esetleg neked a gumikat.

2019. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gumikat színezi el, amit nem tudsz leszedni. Majd a cserével szépek lesznek. Addig pedig szép tanuló móka volt, hogy curryt, kurkumát nem eszünk esztétikus fogszabályzóval. Nekem a 4 hét végére már a kávé is csúnyán elszínezi. :) Sőt a jó házipaprika is megsárgítja az átlátszó gumikat.
2019. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!