Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit vegyek a fogorvosnőmnek...

Mit vegyek a fogorvosnőmnek amiért meggyógyított?

Figyelt kérdés

Tudom...azt is lehetne,hogy semmit mert ezért kapja a fizetését,de ez egy olyan dolog hogy más lemondott volna róla.

Már ideggyógyásznál is jártam azt mondták Atipusos arcfájdalom kitudja mitől.gyógyszert is írt,hogy szedjem....

Már a mandulám is begyulladt az is a bal oldalon.

Elmentem a fogorvoshoz.nézegette.ő sem tudott először semmit sem mondani.aztán valami más miatt vissza mentem és még mindig eszébe volt és kérdezte fáj e még az arcom.mondtam hogy fáj.egy kis lyuk miatt mentem azt mondta azt hagyjuk.volt egy panoráma röntgen.azon nézett valamit.mondta hogy próbáljuk meg gyökérkezelni.voltam szájsebészeten is ahol ct-t csináltak.ott is csak annyit tudtak,hogy azt a fogat helyre kell hozni.másodszor nem tudta befejezni.ma fejezte be.és több mint fél év után szerintem elmúlt az arfájdalmam.nagyon aranyos és tényleg úgy próbált segíteni mintha a fia lettem volna.erre nem tudok mit mondani.pedig rengeteg betege van.mindenki szereti.

Szerintetek mivel tudom meghálálni ezt neki? (Más orvos nem foglalkozott volna ennyit ezzel.főleg hogy látta,hogy ideggyógyásznál is jártam.) Mit adhatok neki pénzen kívül?



2019. nov. 25. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Cserepes növényt, valami különleges bonbont..
2019. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Vibrátort.
2019. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szánsz rá. Ajándékkosár?
2019. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi ha este valamit rosszul írtam,de már alig láttam.van egy asszisztense is akinek kb.ugyanannyi melója van abban,hogy így tud dolgozni.neki is szeretnék valamit.(pár éve más orvos volt.alig járt valaki.Most ki volt írva mikor lehet időpontot kérni legközelebb.Jan.29 ami azt jelenti hogy csak februárban néznek meg valamikor.) Ebből lehet gondolni mennyien várnak oda.és még ígysem mondta azt hogy mit akarsz te itt? Szedd a gyógyszert és majd nem fog fájni.Hát ennek a tudatában kellene valami ajándék.pont ezaz,hogy nem szeretném,hogy a pénzről szóljon.inkább valami különleges ha eszetekbe jutna.köszi
2019. nov. 26. 05:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Rafaellot vittem neki és az asszisztensnek is.
2019. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!