Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihologushoz jártam, aki...

Pszihologushoz jártam, aki meggyógyított a tüneteimből, de viselkedésével a terápia végére új tüneteket okozott nekem. Kérdeztem többször miért csinálta és nem válaszolt. Kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
Az pszihologushölgy heteken át flörtölgetett velem.Ráadásul úgy hogy el volt jegyezve.Rákérdeztem miért csinálta , úgy tett mintha nem emlékezne.A terápia végén is kérdeztem akkor sem válaszolt.Ez tűneteket okozott bennem.És amit csinált arról tudta hogy tüneteket okozhat nekem hisz én mondtam neki történeteket arról hogy foglalt nők többször hol megcsalási szándékkal , hol csak hülyítésből kikezdenek velem és ez bennem nagyon rossz érzéseket , tüneteket okoz.Most kevéssé bízok általában a pszihologusokba, pedig tudom nagyon jó technikáik vannak a gyógyításhoz.

2019. júl. 30. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy gondolom, hogy ezt csak beképzelted magadnak, mivel pont ez az alap bajod. tehát akkor mégsem gyógyított meg olyan jól.:)
2019. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi beképzelés nincs benne .Nem pszihotikus vagyok.A diagnozisom a rumináció vagyis rágódás.Vagyis sokáig nem tudok egy témát otthagyni , állandóan kényszeresen hónapokih azon agyalok, azt ismétlem nagyon sokszor.A tünet egyik kiváltója pont ha hűtlenséget , megcsalást tapasztalok.A hölgy egyébként egy nős kollégájával is.rendkivül flörtölékeny volt.Nem csak szerintem
2019. júl. 30. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem félreértettél valamit.
2019. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:
100%

Ennyiből nehéz megítélni, hogy mi történt, de ez úgy fest, hogy te már olyan nőkkel is hasonlót élsz át, akik valójában egyáltalán nem flörtölnek veled. Ezért is nem volt mit válaszolnia.

Ezzel inkább klasszikus pszichoterápiába (analízisbe) kéne menned.

2019. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:
100%
Ja, és ehhez egyáltalán nem kell pszichotikusnak lenned.
2019. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjél férfiterapeutához.
2019. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt én nem,csak indokolt esetben!
2019. nov. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!