Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem hat a Xilox?

Miért nem hat a Xilox?

Figyelt kérdés

Bölcsességfogam vagyis néha több is fáj, de az egyik iszonyúan, a fogorvosom felírt egy erősebb fájdalomcsillapítót a xilox-ot. Kezdetben hatott, de most van amikor nem hat és megint iszonyú fájdlamaim vannak, de a tűnetei valamennyire jelentkeznek, néha hasfájás stb.


A kérdésem, hogy probléma az, ha melegvízzel vagyis inkább langyos vízzel veszem be? (érzékenyebbek így a fogaim is, és nembírom a hideget)

Vagy nekem még erősebb kéne? 188centivel 125 kilo vagyok kb

20 éves fiú



2019. nov. 26. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az kiderült, mitől vannak időszakos fájdalmaid? Inkább azzal kéne kezdeni valamit. A Xiloxot nem lehet folyamatosan szedni, tudomásom szerint.
2019. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek szájsebészetre, ki kell szedetnem mind a 3-at. Az egyik alsó ráadásul elvan ferdülve kb 45 fokos szögben. De az nemfáj annyira mint a felső, de ahogy érzem a fog melett fáj.
2019. nov. 26. 23:00
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom elmulasztani? Vagy egy csésze kávé nem segít? Olvaszam hogy erősíti valamely gyógyszerek hatását
2019. nov. 26. 23:01
 4/14 anonim ***** válasza:

Hány Xiloxot szedsz naponta? Van gyomorvédőd?


Ó és nem tartozik a témához, de nagyon le kellene fogyni.

2019. nov. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tudom hogy lekéne, dolgozom is rajta, csak elöbb ezen legyek túl.


Szerencsére a jegeléssel kontrolátam a fájdlamat de mintha be js lenne így gyulladva.

2019. nov. 27. 07:35
 6/14 A kérdező kommentje:

Gyomorvédő alatt ha erre gondolsz akkor van Normaflore-om.


Az orvos meg ugy írta fel hogy szükség esetén, tehát ha nagyon fáj akkor szedem, pai 2-nél eddig nem szedtem többet.

2019. nov. 27. 07:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább Flector vagy Dalacin.
2019. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Napi kettőt nyugodtan be lehet venni, de kell mellé gyomorvédő, ami alatt pantoprazolt értek, Noacid stb. A normaflore konkrétan semmire nem jó,még probiotikumnak is a legrosszabb.
2019. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7-esnek: anyámnak volt itthon flextora az még ennyit se használt


8-as: amit leírtál az a gyomorsavra való gyógyszer?

2019. nov. 27. 13:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor hiába próbálkozol már ennyi gyógyszerrel ha egyik sem használ....jegeld addig amíg ki nem lesz húzva.
2019. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!