Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem hat egyetlen fájdalo...

Miért nem hat egyetlen fájdalomcsillapító sem?

Figyelt kérdés

Fáj a fogam, ma voltam vele dokinál, úgy néz ki, hogy a gyökérkezelést megúszom, szuvas volt, kifúrta, betömte. 3 rossz fogam van egymás mellett, ebből egyet már gyökérkezeltek korábban, egyet ma kezeltek, a 3. bölcsességfog, az ki lesz húzva.

Algoflex forte korábban egy ideig kiütötte a fájdalmat, most már egyáltalán nem, cataflam hasonlóképp. Kértem ma más hatóanyagú fájdalomcsillapítót, xilox-ot írt fel, doki óta bevettem már egy cataflamot, és kb 10 perce ittam meg a 3. tasak xiloxot, egyelőre várom, hogy hasson, de megőrülök úgy fáj, és nem szeretném tönkretenni a szervezetem ezzel a rengeteg vacakkal. Próbáltam már pálinkával öblögetést, szegfűszeget, meg jópár házi praktikát, de semmi nem használ.

Nagyon jó a fogorvosom, sajnos nem tudtuk egyértelműen eldönteni, hogy melyik fogam is fáj a 3 közül. Természetesen vissza fogok menni, de már napok óta alig alszom a fájdalom miatt. Valaki valami ötlet? Miért nem hat egy elvileg nagyon erős fájdalomcsillapító?



2015. márc. 23. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem húzta ki azt a bölcsességet, ha nem egészséges? Van fájdalom, amire már kevés a kapható gyógyszer.

Próbáld meg teljesen betakarni fogkrémmel a fájónak gondolt fogaidat. Elég sok embernél használt valamit.

2015. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bölcsességfogam nem nőtt ki teljesen, le van törve belőle, szóval azt komplikáltabb kivenni, van már időpontom rá, holnap megyek röntgent csináltatni, aztán kiműtik. Amióta elkezdtem renderakatni a rossz fogaim sorban durrannak be, bár ezt hallottam, hogy másoknál is így volt.

Köszönöm a tanácsot, ki is próbálom :)

2015. márc. 23. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:

De nem értem,most melyik fogad fáj ? Mert ha egyet betömött,és semmi nem változott akkor eléggé esélyes,hogy nem az élvezett volna prioritást .

Most azon az oldalon végigtotózza majd melyik fáj,te addig meg lemérgezed magad ..


Egyébként nekem is pont ilyen fájdalmam volt,sőt,én megesküdtem volna rá,hogy alul fáj valamelyik,közben a felső bölcsességfogam durrant be azon az oldalon . Én minél hamarabb (értsd ,még aznap vagy nagyon max másnap ) visszamennék a helyedben,mert ennyi gyógyszert nem lehet szedni napokig,gyomorvérzést is kaphatsz.

2015. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én sem tudom megállapítani sajna, hogy melyik a bűnös :/ gondolom a röntgenből kiderül.

Belátható időn belül kezelve lesz mind, csak addig kell bírni, most meg már nem szedek be semmit, úgyse használ :(

2015. márc. 24. 00:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Donalgint irass fel, az az egy ami a legerősebb fogfájást is elmulasztja egy időre, de ha ennyifáj, akkor még ma menj vissza, lehet hogy a betömött fogat kellene mégiscsak gyökérkezelni.
2015. márc. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!