Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt korban nektek meddig...

Felnőtt korban nektek meddig volt fent a fogszabályzòtok?

Figyelt kérdés
Nekem elméletileg egy évig lesz fent. De hogy lehet hogy máshol is voltam konzultáciòn, és ott 2-3 évet mondtak? Pénzlehùzás lenne? A két év szerintem is tùlzás. A mostani orvosom kb 99 százalékra biztosra mondta az egy évet. És nagyon maximumnak 1.5 évet mondott. De én bizakodó vagyok, szerintem is viszonylag gyorsan rendebe tudjuk hozni.

2019. dec. 1. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt sosem lehet előre nagy biztossággal megtippelni. Sok múlik azon, hogy milyen helyzetben vannak a fogak. Van olyan ismerősöm, akinek 2 évet mondtak és 4,5 év lett belőle, nekem 2-t mondtak és a felsőt 1 év után levették, az alsót 1,5 év után.

A rosszabbra készülj lélekben és akkor jól fog érinteni, ha 1 éven belül valóban leveszik.

2019. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Igen, jobb ha többre számítok, aztán meg nagy meglepetés lesz ha hamarabb lekerülhet. A bölcsességfogam sajnos elég rosszul áll, ami még nem nőtt ki. Most már tudom miért nem nőtt ki. Mert teljesen ferdén áll, el van fordulva kb. ha nem is 180 fokkal, de olyan 120-150 között tippelem. Remélem nem nagyon fog bekavarni a fogszabályozásba. De majd az orvosom megmondja. A röntgen még csak ma készült el, és a héten megyek a fogorvoshoz.
2019. dec. 2. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!