Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Porcelán fogszabályzó elszínez...

Porcelán fogszabályzó elszíneződés?

Figyelt kérdés
Porcelán fogszabályzóm lesz.Hallotam róla hogy ez könnnyen elsárgulhat/színeződhet.Ha nem dohányzom,kávézom és rendszeresen tisztítom a fogaimat.Ez a probláma akkor is fent állhat?Mit lehet ellene tenni?
2019. dec. 3. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Magát a fogszabályzót elég nehéz tisztítani, de én még nem nagyon hallottam ilyenről, hogy elszineződne.


Bár nekem fém van, nekem jobban tetszett, és még olcsóbb is volt, szóval tök oké.

2019. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Addig, amíg fenn lesz nem hinném, hogy elszíneződne., de én a helyedben fémet csináltatnék, nekem is az van. A porcelán jóval drágább. Ugyanúgy látszik hogy fogszabályzód van, mind 1, hogy porcelán vagy fém vagy "láthatatlan2 fogszabályzó
2019. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!