Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érzéstelenítés 12 óra után...

Érzéstelenítés 12 óra után sem múlik?

Figyelt kérdés
11 körül kaptam 3 injekciót az alsó bölcsességfogamhoz. Csillapodott már a zsibbadás, de ha odanyúlok még nem 100%-os. Mikor fog elmúlni?

2019. dec. 4. 00:02
 1/6 Tibor33 válasza:
0%
szerintem be van gyuladva talán azert
2019. dec. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12 óra után már el kellett volna múlnia a zsibbadásnak.
2019. dec. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elmult azota?


Nekem akkor mult gyorsabban, ha probaltam mozgatni a szamat, piszkaltam.

2019. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy érzéskiesésed lett.


Nem tudom mondta-e a doki, bár ez a röntgen képről dönthető el általában.


De a bölcsességfogak többsége nagyon könnyen kapcsolódik az arc idegeihez. Ezért elég nagy arányban fordul elő olyan, hogy a bölcsességfog eltávolítása után az adott helyen érzéskiesést fogsz tapasztalni. Ez lehet zsibbadás, vagy hogy az adott területet egyáltalán nem érzed, ez azért van, mert megsérült az ideg és regenerálódnia kell. Annak az ideje pedig teljesen változó, van akinek pár hét, van akinek hónapok, de többségében mindenkinek meggyógyul.


Ez csak egy tipp, lehet neked semmi ilyen bajod van, de ez amit leírtam egy elég gyakori jelenség, főleg az impactált fogak esetében, de nem feltétlen kell annak lennie.


Ne pánikolj fölöslegesen, akár az van, akár nem, úgy is csak az idő fogja meggyógyítani, az életedet pedig nem fogja hátráltatni, csak türelemmel kell várni.

2019. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem 2hete húztak ki és meg mindig teljesen elvan zsibbadva az arcom a nyelvem semmit nem érzek,ízeket sem!Kaptam b komplexet de egyenlőre nem jobb,remelem te nem jártál így és azóta már elmúlt
2021. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem azóta elmúlt szerencsére!!!

Remélem nemsokára neked is jobb lesz

2021. febr. 23. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!