Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Levették a fogszabimat 1...

Levették a fogszabimat 1 hónapja. Reggel, miután leveszem az éjszakait, szépek, estére már 1 mm-t elmozdulnak. Hogyan "fixáljam" őket? :D Vagy mennyi idő, míg véglegesen szépek lesznek?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat előre is!


Amúgy az első 2 fogammal volt gond, 3 hónap alatt teljesen rend jöttek, utána még fent volt a fogszabim 5 és fél hónapot.


2010. júl. 19. 17:35
 1/3 anonim válasza:

Én fél évig hordtam én az esti fogszabimat, és utána fixálódtak csak :)

Amugy nem használtam fél év után, de megbántam - még szerintem kellett volna pont 1-2 hónap, hogy tutira ne mozduljanak el a fogaim, most kicsit csálé a mosolyom :D

20/L

2010. júl. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ha újra kezdenéd hordani az éjszakait?? :)

Akkor én hordom fél évig és utána mondjuk minden második este még fél évig...vagy nem tudom... :)

Nálad is úgy volt, hogy reggel szép és este már láttad, hogy picit visszamozdultak?

2010. júl. 20. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ameddig érzed esténként mikor berakod, hogy nagyon feszít, addig hordd minden este, egy idő után berögzülnek.
2010. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!