Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek koromhoz képest...

Szerintetek koromhoz képest jó vagy rossz, hogy 27 évesen most volt először fogtömésem? Húzás/gyökérkezelés másegyéb beavatkozásom nem volt és a doki szerint nem is szükséges egyáltalán.

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem jónak tűnik, becsüld meg :-)
2019. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon jó! Vigyázz továbbra is a fogaidra, járj ellenőrzésre rendszeresen, és minden elismerésem (amellett, hogy ez genetikai adottság is)! Büszke vagyok rád.


Bár sok-sok ilyen fiatal mosolyogna rám a buszon meg a villamoson, az utcákon és a tereken szerte Magyarországon.

2019. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiváló.
2019. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó 27 évesen!

Egyébként sorban úgy szokott történni, hogy fogtömés, utána még néhányszor fogtömés, ha már túl nagy a lyuk, akkor gyökérkezelés, ha már nagyon esedékes akkor korona, ha meg már menthetetlen, akkor húzás. De Te ezektől még messze vagy! Csak így tovább!

2019. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 27 évesen minden fogam egészséges. Egy olyan nincs amit tömni vagy fúrni kellett volna.

Az már más tészta hogy baleset miatt 3 kuka lett és implant + koronák de a többi patent.

2019. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól hangzik. 5-ös storyja is. A bölcsességfogakkal lehet gáz.
2020. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban egy tejfogamat húzták, de ennyi. Jelenleg 42 éves vagyok, és minden fogam megvan eredeti formájában.
2021. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

6-os képzeld nekem a bölcseségfogaim is is tökéletesen kinőttek, nem akadt be sehova, nem nyomott el semmit, egybefüggő gyökere volt mindegyiknek és 10 másodperc alatt ki lett húzva az összes.

2021. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!