Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire drága egy embernek...

Mennyire drága egy embernek helyrehozni a fogait ha a főpolgármesteri fizetésből láthatjuk hogy a főpolgármesternek nem biztos hogy telik rá? Legalábbis amikor mosolyogni látom ez ugrik be hogy biztos túl drága.

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az meg egy dolog hogy draga...tudod vittem a pénzt a dokinak en is...aztan rosszabb lett mint volt. Na ez a nagy probléma, hogy meg ha pénzed van se biztos hogy megoldódik a problémád
2019. dec. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igényesség kérdése is. Lehet, hogy a főpolgármester inkább elmegy nyaralni, mint hogy megcsináltatná a fogait.
2019. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon drága. Nekem eddig 4 fogam hiányzik, ebből kettőt kb. egy hónapja húztak ki. Sajnos már az egész fogsorom fáj, még a régebben gyökér kezelt fogak is, alig tudok enni. Az SZTK-s orvos 30 ezret mondott darabjára, de még azt sem fejtette ki, hogy pontosan mit kéne vele csinálni. Implantátum több százezer is lehet. Esélyem sincs, hogy mindet rendbe tetessem, mert jó ideje munkanélküli vagyok.
2019. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szép napot.

Nekem ugyanez a bajom.Dokino mondta orokolt parodontózis.

Hiába kérleltem a sztkban mentsék meg,csapozzák a tovig letorteket mindig húzni akarják.Egy másik maszek doki elkezdte de elfogyott a pénzem.Visszamentem mondtam osszejott csak 1száz ezer,kirohogott majdnem és elkuldott.Nem fejezte be a félbehagyott fogam amit addig kifizettem!

Lányomnak 17évesen romlanak alá az sztk tomései.Már fáj a szeptemberi 28ezres maszek gyokerkezelése+tomése.Pedig heti egy tubus fogy.

Budán egy nagyon rendes idos doki megnézte a panorámám és kozolte hogy 5tol hátrafele nincs csontom magasságra.Csak egyet ferdén oda tudna rakni.5db x140ezerért.Lecsiszolna belevenne 3egészséges fogat is.Na ezt nem.

Vidéken érden,Siófokon,Debrecenben van azonnali egyrészes IHDE implant.100E felépítménnyel(az a korona!)eggyutt.Erre spórolni kell!Akinek fáj a foga az gyulladt.Akinek gyulladt ott lefogyott a csont.Ha kihúzzák akkor fél év alatt elfogy a csont.Csontpótlással lehet 3-400E darabonként a kétfázisú.Ilyenkor jó az azonnali,olcsóbb és mélyebben megy be,nem kell csont mutét.

Teljes fogatlan felso állkapocsnál megcsinálják 8-10implanttal 850E bol !Vidéken.Bp ugyanez 1,3mill.

Lehet hogy kevesebb kell.Osszekotik a megmentheto maradék fogakkal.A kétfázisú Bp.-i 300Ezres implantokat nem kotik ossze vele!Innen is lehet tudni hogy a "modern" elfogadott implantok gyenge felszíni csontba ultetettek,ezek kilazulnak és idovel perimplantilis lesz.Persze újjabb 300E berakják.

Segíteni akartam.Sztkban van 16E korona.Ha havonta fizet 7700at egészségugyit(en fizetek)a gyokérkezeles ingyen van.Ja csak nem akajak megcsinalni.Maszek no mondta ha van másfél milli magasság az íny felett akkor megmenti.Van doki aki korbevagja az ínyt.Megtalálni az orvost aki hajlandó megmenteni na az a muvészet.Minimum legyen rá 200E olcsó helyen de inkább tobb.Az a baj a korona alágócosodhat és szuvasodik.Foleg ha nem vállasan csiszolják.Nekem 13db korona romlott alá.99ben kaptam az akkori 17E minimál nettóval számolva 185E a koronákat.

Mintha most kb 1,1mill rakna fel 13db vacak fém kerámia koronat ami most 30ezer per db.Olyan mintha most 85E be számolva lenne.Kiderult rontgenen hogy gyokerkezelést nem látott alatta a dokino.

Muszáj minden hónapban félrerakni 5-10-20E forintot.Ha nem teszi akkor mindent húznak és 34ezer egy akciós kiveheto kemény fogsor 60-70 a puha.A jófogason.

2019. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha felkötöm magam..
2019. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kommenteket olvasva látszik hogy dübörög a gazdaság
2019. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!