Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem túl drága, hozzáértő...

Nem túl drága, hozzáértő fogorvos Pesten? Esztétikai javításról, valamint problematikusabb fogakról volna szó.

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, jelenleg diákként vagyok Pesten. Egyrészt szó volna egy elszíneződött fogról, amit szeretnék javíttatni, másrészt pedig egy gyökérkezelt fogammal is vannak problémák. Sajnos a körzeti fogorvos inkább kitolt velem, mintsem segített volna. Szükségem volna egy fogorvosra, aki lehetőleg mind esztétikai, mind egészségügyi szempontból megbízható, és fontos, hogy diákként nincs túl sok pénzem rá.

Valószínűleg kettő koronát is készíttetnék, így érdekelne, ki milyen áron csináltatta.

Köszönöm előre!



2019. okt. 10. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó fogorvosom van, a 13. Kerületben dolgozik. Írj privit ha érdekel.
2019. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!