Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosi ügyeleten tényleg...

Fogorvosi ügyeleten tényleg kiabálnak és flegmáznak az emberekkel? Nagyon sok ismerősömtől hallottam rossz tapasztalatokat, sőt szinte csak azt. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahova én járok, ott nem, viszont csak 3 héttel későbbra lehet időpontot kapni. Ez magánorvos, de nem tudom, miben különbözik az államitól, mert elvileg mindenkit ellát.
2019. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dajnos én kétszr is voltam fogászati ügyeleten, egyszer gyökérkezeltek, egyszer meg begyulladt foghuzás után a fogmeder és arra adtak gyógyszert, semmi modorbeli kifogásom nem volt. (Bár a rendelő közel se volt olyan csillivilli mint ahova egyébként járok)
2019. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező, orvosként azt tudom neked mondani, hogy ahol kiabálás és flegmázás van ott általában a beteg is masszívan hülye.

Az ügyelet az akut tehát pár órás, problémák megoldására van. Ha odamész azzal, hogy egy hete fáj a fogad, de nen értél rá orvoshoz menni, akkor jogosan lesznek bunkók veled, mert az ügyelet nem erre való. Ha viszont pl szombaton reggel megjelensz, hogy éjjel nagyon megfájdult a fogad, akkor nem fog senki egy rossz szót szólni.

2019. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem állítom, hogy ha egy hete fáj, és most megy ügyeletre vele, az nem hagy kivetnivalót maga után, de ezt így nem lehet kezelni. Attól még bedurranhat szombat éjjel annyira neki, hogy el kelljen látni.

Én voltam többször ügyeleten, sosem kiabáltak, nem voltak flegmák, csak egy bajom volt mindig, hogy ott olyan dirr-durr bele módjára csinálnak mindent, de ettől függetlenül sokat köszönhetek nekik.

2019. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyílván el kell látni, de rohadtul nem kell megvárni amíg annyira bedurran, hogy éjjel az ügyeleten kelljen kikötni.

Mondjuj én a beteggel történő flegmázás érzelmét sem értettem soha. Ígyis-úgyis el kell látni, akkor nem jobb, ha nem tök ideg mindenki. Meg normális hangnemben is el lehet mondani a dolgokat.


Habár van pár annyira bunkó és pofátlan beteg akivel én is üvöltenék.

Friss példa, a beteg taxinak használta a mentőt gyakorlatilag nulla, vagy minimális panasszal, mert nem volt kedve buszozni. Ráadásul mellkasi fájdalmat mondott be, ezért kapásból esetkocsi ment ki...

2019. dec. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta egyébként, hogy én be akarok menni? Ez csak egy kérdés volt..de mindenki arról ír, hogy nekem fáj a fogam...és én akarok bemenni...
2019. dec. 18. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!