Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda fabia 1.2 6v vélemények?...

Skoda fabia 1.2 6v vélemények? Jó és rossz tapasztalatokat várok! Csak is kizárólag 6v-ről érdekelnek vélemények!

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
A három hengeresek felejtősek. Ha csak nem közeli ismerőstől veszed, aki kínosan ügyelt a karbantartásra. Olajcserére, vez~rműlánc cserére stb.
2018. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

1# ezt nem értem. Ügyelt a vezérlés cserére?

Alap dolog hogy auto vásárlás után az első a vezérlés csere. Láncnal meg 250ezerig noncs gond de ha van is azt jelzi.

Ezt a hülyeséget nem értem.


1.2 literes szivo ráadásul 6 szelepes.. Egyszerű, olcsó konstrukció. Gondod nem lezs vele.

2018. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Látod a #2-től ne vegyél autót. Okoskodik, de fogalma sincs az autókról. D. A HTP motorok híresek arról, hogy habár láncosak, mégis átugrik a lánc. Megnyúlik, nem csörög, nem zörög, csak átugrik. Ezért 80000 km enként cserélni kell. Olajat meg maximum 10000 km enként, de inkább 8000km enként. És jó olajjal.
2018. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

én se vennék 3 hengeres motoral szerelt autót.


Hangos, rezonál, gyenge, és az erejéhez mérten sokat fogyaszt mert erölködik ha menni is akarsz vele,nem csak tötyögni


picsit a Wartburgokra hasonlítanak

2018. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

3# rég hallottam ilyen jókat:)


Nem tudom honnam jött.

De való igaz, hogy betolással, otthoni kokanylassal meglehet gyilkolni.

Olyan sem sűrűn van hogy csak hip hopp átugrott a vezérlés.

Nem véletlenül van megadva km/év egy vezerlesnel, nincs ez mashogy a skodri 1.2s láncos motorjánal sem.

Ha betartod a gyári előírást, akkor kapsz egy orokeletű, kicsit gyengécske de élhető autót.


Javaslom, aki autó közelében sem járt mint 3# es 4# fals információt nem küldjön.

A netről, youtubrol, blogokról, gykn tanulva....

2018. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha HTP motoros felejtsd el. Trafó hibák vannak vele rendszeresen. A vezérlést nem tudom, de a trafó hibát nem egynél láttam.

Mpi motorok jók.

2018. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Ez olyan dolog, hogy az internet tele van vele, hogy milyen rossz ez a motor, közben meg rengeteg ember használja gondtalanul nap mint nap. Ha biztosra akarsz menni, akkor inkább vegyél 1.4-est, sokkal harmonikusabb motor, és megbízhatóbb jóval.
2018. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem ugrik át? Akkor nem is tudom miért kellett 300 000 forintot motorcserére költenem, egy 500 000 forintos autón? Talán mert mégis átugrik. Én tapasztalatból beszélek, nem a netről. Bármelyik szerelő lebeszélne ezekről a kotványokról. Kicsi a fogaskerék, vékony a lánc. Átugorhat bármikor. 80000 km enk~nt cserélni kell. A motor nem felujítható, ha a henger elkopik, motorcsere.
2018. júl. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik utca sarki szerelő lebeszélne róla. Az átugrás valós jelenség, és ha kopott a motor, nem lehet fúrni. Ha nem jó olajat használtak, akkor zabálja az olajat is. Plusz EGR szelep gyakran eltömődik.
2018. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Az EGR szelep majdnem minden autóban eldugul néha, az még nem lenne baj. De a vezérműlánc valóban átugrik.
2018. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!