Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszidulatu mell daganat...

Rosszidulatu mell daganat pici de rossz hejen , melbimbó alatt, tapasztalatokat irjatok, aki már tulvan rajta, jól vagyok, Műtsék vagy ne? Dróthurkos kijelőlés, hogy?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megkerdezhetem hany eves vagy es hogy vetted eszre? milyen tuneteid vannak?
2011. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mammográfián kiszürtek ,50- tul vagyok
2011. márc. 18. 20:22
 3/12 A kérdező kommentje:
semmi tünet !!! te veled is baj van ?
2011. márc. 18. 20:23
 4/12 anonim ***** válasza:
remelem velem semmi gond nem lesz. ma mar feltettem itt egy kerdest hogy fajogat bele bele nyilall a bal mellem. atvizsgaltam asszem semmi gyanusat nem erzek de mar annyit olvasgattam a temaban hogy parazok.30 eves vagyok, dokihoz csak 3 het mulva tudok menni mivel kulfoldon vagyok. :S
2011. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szerintem neked nem kell félni semmitől,ha fáj és nem érzel görcsöt akkor nem daganat, Lehet hogy azt a kezedet amejik felől nyilallik a melled többször használod ,vagy a mirigyekkel van problémád hormon alapon, A daganat kezdetbe nem fáj egy alattomos. Amikor fáj már tapintható.
2011. márc. 19. 06:30
 6/12 anonim ***** válasza:
igen én is ezt olvastam de azért biztos ami biztos elmegyek dokihoz.remélem neked is minden rendben lesz majd. mit fognak amúgy csinálni? mit mond az orvos?
2011. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Műtét,Bizom benne hogy sikerűl!! Imátkozz értem !!!
2011. márc. 19. 15:28
 8/12 anonim ***** válasza:
küldöm a pozitív energiát. :) remélem minden rendben megy, majd írd meg hogy hogy sikerült.
2011. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!!!!!!
2011. márc. 20. 05:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Édesanyámat műtötték nemrég, de neki hála Istennek jóindulatú lett a csomó a mellében. Neki is dróttal jelölték meg a műtéti terület helyét, azt hiszem röntgengép alatt szúrtak egy leheletvékony tűt a csomóba.Elsőre nem sikerült,így kétszer szúrták meg. Azt mondta,kibírható volt, és nem tartott sokáig. A drótot leragasztották, hogy ne csússzon ki/ne mozduljon el, és úgy tolták őt a műtőbe közvetlenül a jelölés után.


Viszont volt akkor az osztályon egy másik nő, akivel sokat beszélgetek és barátnők lettek, azóta is tartják a kapcsolatot. Annak a nőnek a legrosszabb indulatú daganatot találták a mellében. Amikor felmerült a gyanú, biopsziát csináltak, hogy mintát vegyenek az észlelt kóros szövetből, és ezzel akaratukon kívül szétszórták a daganatos sejteket a környező szövetekben, így először csak a fél mellét, majd kemoterápiás kezelés után a magas tumor markere miatt egy második műtét során az egész mellét el kellett távolítani.


Én nem vagyok orvos, és biztosan nagyon nehéz lehet meghozni egy ilyen döntést, de kívülállóként azt mondanám,hogy mindenképpen ki kellene vetetni az oda nem való szövetet,főleg ha tudod, hogy rosszindulatú. Minél kisebb, annál jobb, talán annál kevesebb a veszélye annak, hogy már tovább burjánzott és szétterjedt a szervezetben. Emellett édesanyám csomójáról csak feltételezték a műtéte előtt, hogy rosszindulatú, ennek ellenére az orvosa mégis azonnali műtétet javasolt, azt mondta, ki kell venni, az a biztos. Ő nem is csinált biopsziát a műtét előtt, pont azért,hogy ha rosszindulatú dologról van szó, véletlenül se szórja szét a daganatsejteket. Szívből remélem, hogy mihamarabb meggyógyulsz, erőt és kitartást kívánok!!

2011. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!