Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valaki aki nemreg csinalta...

Van valaki aki nemreg csinaltatott fogbeultetest? Arban cakkumpakk mennyire jott ki? Esetleg olyan, aki faluhelyen csinaltatta?

Figyelt kérdés

Szeretnek enis beultetest, csak mielott elmennek az orvoshoz es orak hozzat varnak erre a kerdesem megvalaszolasara, addig is szerernek tudni egy sacc/kb osszeget..

Esetleg aki csinaltatott az tudna pontos oszeget is mondani



#beültetés #Fog implantacio
2019. dec. 21. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A választott rendelő honlapján nézd meg, pár éve egy olcsóbb helyen 150volt
2019. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos weboldalt nemtalaltam az ittenieknek
2019. dec. 21. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem jott még ossze 850ezer addig szégyellek idopontot is kérni.Van ahol 97-100e per db koronaval egyutt,egyfázisú egyrészes hajlítható szárú azonnali betekeros.

Olyat szeretnék,meg levehetos ajtajú turmixgépet.

A maxillámban 4es tol hátrafele kevés csontom maradt.

Engem a telefonba szó szerint uvoltve elzavart egy családi fogaszat munkatársa,mivel elotte személyesen amikor odakerultem egy másik kollégájához kerultem akinek nem volt elektromos deporforézis gépe amit az oldalukon találtam.Meg voltam ijedve és leblokkoltam ezért nála maradtam.A kolléga levágott egy koronát és kihúzta a fogat, elkezdett egy fogamat kezelni de akkor elogyott a pénzem.Mire osszejott 100e kirohogott és be sem fejezte az elkezdett munkáját!Utána megnézte a telefonba kiabálós de nem akarta vállalni mert inyig le van torve.

De felajánlotta a fogkoleszedést 3-4percig csinálta 10ezerert.Jó kis segítség volt osszesen 35ezerért :(

2019. dec. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 kiegészítés:

[link]

2019. dec. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Reklámban és oldalakat bújva olvastam hogy Bp. 280-300e egy darab fog ami kétfázisú beultetés.

Pécsen 3-400e cirkonimplant.

Személyesen megnézte doki a helyzetem.Annyit mondott 140e darabja Semad*s.

-Most magának ebbe a késél vékony csontba hogy ultetek be?Megmarkolta belul a csontom.Csontpotlásra csak legyintett és elballagott.

Bp. széli keruletbe vittem a lányom ott mondták 130e a betekeros svájci ami vidéken 100.

2019. dec. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennek a betekeros félének a "hivatalos" nevet tudna valaki, nemtudtam rakeresni😁
2019. dec. 26. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
kos,bcs,boi
2019. dec. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudtam rákeresni.

single phase one piece implant

vatevör találat

Mélybí IHDE úr csavarja,de klónozza a magyar Bionika Speedy néven,tökugyanaz.A német BI-X - PHOENIX-IMPLANTS ugyanaz.A Stefan Ihde úr rendszerbe foglalta a K.S.I. Bauer és a többit.

Ilyen az olasz Tramonte implant.

Egy kis családi válallkozás gyártja még Sao Paulo-ban Brazíliában is az eredeti formában ami 1958-60 as.

A modern implantátumok kilötyőgösödnek mert elfogy körülöttük a felszíni puha csont.Nagyon drága a csontpótlás,valakinek el sem vállalják.

Cakkumpakk nagyon jó lenne már nekem műanyag foggal.

2020. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!