Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyokerkezeles, SOS? (Tobbi lent)

Gyokerkezeles, SOS? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Ugy faj a fogam, hogy majd becsinalok. De ugye már csak ügyelet van.

Olyat lehet, higy ügyeleten kifizetem a fog furasanak a dijat, es (ha szükséges egyáltalán,nem vagyok orvos) a területi doki fejezi be a gyokerkezelest? Mert területi dokinál ugye ingyenes, de 1 hétig nem bírom ki



2019. dec. 23. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el, vagy hívd fel, beszéld meg az orvossal. Vannak olyanok, akik ügyeletbe csak húznak, míg vannak, akik gyökérlezelnek is. Ne menj így neki az ünnepeknek. Ha tesz a fogadba idegölőt, az gyorsan lehúzza a gyulladást, másnap már nem fog fájni. Majd írj, mi lett. Mielőbbi jobbulást és boldog karácsonyt kívánok!
2019. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Sajnos ahogy néztem, elég drága lenne sajnos, most nem tudnék elmenni.


Kellemes ünnepeket neked is!

2019. dec. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!