Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyokerkezeles utan hány napig...

Gyokerkezeles utan hány napig tart a tompa fájás? Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Begyulladhat a gyokercsatorna utana, azert fajhat?
2019. nov. 5. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hiperérzékeny fogaim vannak, volt h 1 hétig is fájt utána. Ami normális, hiszen megpiszkálták ott bent a dolgokat elég csúnyán. De nem mindegy, milyen jellegű a fájdalom. Nekem tompa, állandó jellegű, inkább kellemetlen volt. Ha éles, hasogató a fájdalom, fájdalomcsillapítóval se múlik, menj vissza dokihoz, lehet begyulladt és gyógyszer kell rá.
2019. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak tompa még egyenlore.

Koszi!

2019. nov. 5. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Változó. Egyiknél nem fájt utána egyáltalán, a másiknál viszont kb. 1 hétig éreztem. A fájdalom utána egy ideig normális (doki mondta), mert mégiscsak jól megpiszkálták a fogat. Ha egy hét után is rossz, vagy nem érzel javulást napok múlva sem, szerintem menj vissza a dokihoz.
2019. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem maradhatott benne ideg meg? En ugy jártam multheten maradt benne meg ideg es fajt. Ujra kitisztitottak es mar sokkal jobb. Mar csak erzekeny.
2019. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Állítólag teljesen ki lett idegelve, remelem elmúlik.
2019. nov. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!