Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyokerkezeles érzéstelenítő...

Gyokerkezeles érzéstelenítő nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A heten gyokerkezeltek a fogamat, kaptam érzéstelenítőt is. Jovoheten kell visszamennem. A kerdesem az hogy a következő alkalommal is gyokerkezelni fog, es ha igem akkor ad be érzéstelenítőt?

Vagy mar tomni fog?

Köszi előre


2019. okt. 20. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy érzéstelenítőt fogsz kapni.
2019. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz semmi panaszod addig, akkor igen, tömni fog. 5-10 perc bíbelődés, kiméri a hosszát, átöblíti, kiszárítja, stb és elkészítí a gyökértömést. Érzéstelenítés már nem szükséges, nagy valószínüséggel nem fog adni. Vagy esetleg megkérdezi, hogy kérsz-e (nálam ez történt) és ad egy kisebb adagot, hogy nyugodtan üljél a székben. De igazából felesleges volt, csak elzsibbadt szám, várni kellett, lassabban végeztem, nem tudtam rendesen öblíteni.
2019. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tömni fog, ha minden rendben a foggal. Érzéstelenítőt nem hiszem hogy ad, de lehet megkérdezi. Viszont a gyökérkezelt fog egyáltalán nem fáj, hiszen pont az érző részét kezelte ki.

Nekem is simán kifúrta injekció nélkül, semmit nem éreztem :) Utána meg tök jó volt, hogy nincs lezsibbadva órákig a fél arcom :)

2019. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vegul érzéstelenítő nelkul gyokerkezelt meg, de nem volt veszes halisten
2019. okt. 22. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!