Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A négerek foga miért egészsége...

A négerek foga miért egészségesebb a fehér emberekétől?

Figyelt kérdés

2019. dec. 29. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Na ezt hol olvastad?
2019. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne egészségesebb? Mert fehérebb? Optikai csalódás, a sötétebb bőr mellett a fogak világosabbnak tűnnek.
2019. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mellényomtam, bocs!
2019. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Találkoztál már négerrel? Beszéltél is vele? Láttad a fogait?

Ne a filmekre alapozz!

2019. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Itt tudományos szempontból pont az ellenkezője lehet érvényes!


Általános hogy a fehérbőrű, szőkés-vörös északi típusú embernek sárgábbak a fogai genetikailag. Hogy ez miért alakult ki, nem tudom... de egy biztos, a sárgább fog vastagabb zománcot jelent ami miatt ellenállóbbak a fogak- ám optikailag rondábbak.


...

Valóban gyakori hogy hófehér fogsorral bírnak alapvetően sőtétebb bőrű emberek. Viszont ha nem vigyáznak rá sérülékenyebb is és szétrohad hamar.


Szóval a magyarázat a zománcvastagság.

2019. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Nézz meg egy nigga fogsorát kb tíz centi közelről. Sárga lepedékes az összesnek, büdös. Messziről tűnik csak fehérnek mert fekete a bőrük! Menj el párszor szoliba, és a te fogad is fehérebbnek fog tűnni. De azért mosni is kell napi min. kétszer!
2019. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Mindegy a bőrszín ha valaki nem ápolja a fogait akkor csúnya de amúgy a bőrszín miatt is tűnik olyan fehérnek. A férjem fekete, mindketten 38 évesek vagyunk de se neki se nekem nem volt még foghúzás vagy akár gyökértömés. A teljes szájápolás alap. Neki tökéletes, fehér fogai vannak, én 2 évente fehérítettem.
2019. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert egészségesebben táplálkoznak.

Ha meg nem, akkor nem egészségesebb.

2019. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy egészségesebben táplálkoznak 8-as válaszoló! Főleg Afrika egyes részein, hiszen növényi eredetű táplálékot esznek néha (ha találnak.)
2020. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is egészségesebb, mert nem esznek annyi cukrot, feldolgozott ételt, amitől tönkremenne a foguk.

Ha meg netán nem Afrikában élnek, hanem pl. Amcsiban, ahol bőven hozzájutnak ők is kajához, cukros, egészségtelen ételekhez, akkor is épek maradnak a fogaik, még ha nem is mossák őket gyakran, mert genetikailag ilyenek.

Mint ahogy a csontjaik is erősebbek, nincs is köztük csontritkulásos.

2020. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!