Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Feher liszt es cukor fogyaszta...

Feher liszt es cukor fogyasztasa nelkul sokkal egeszsegesebb az ember, es ez csak elonyos lehet?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jobban érzem magam, mióta ezeket el kellett hagynom.
2016. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom,hogy a fehér liszt még károsabb minta cukor,de egyszerű cukrokból sem eszem sokat,pl teába nem kell rakni,cukros üdítő minek? Sütemény néha persze házi,rozs lisztből,zab lisztből.Sűríteni ételeket rizs liszttel lehet!
2016. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem jónak tűnik az ilyesmi, igen, de nekem a nem fehér liszt is ugyanaz a gluténes szénhidrátbomba, csak egy pici plusz korpával, ami persze lassítja az inzulinválaszt, ami jó... De én eleve kerülöm a szénhidrátbombákat, mint a gabonák :D Nekem ez az egészséges, másoknak persze lehet más az.
2016. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,az embernek nincs szüksége ezekre,és a legtöbbünknek egészségügyi problémákat okoznak.
2016. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!