Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kemény dudor van a fogínyemen...

Kemény dudor van a fogínyemen kb fél éve. Volt egy rossz fogom aminek a gyökerénél jött ki, nem fájt se a fogam se a dudor. Kihúzatam a a fogam, a dudor kifakadt, de kb 1 hét múlva visszajött. Kinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Ez volt fél éve. Augmentint szedtem, nem reagált rá semmit. Csináltattam panoráma röntgent, azon sem látszik semmi. Mi lehet ez? Kinek volt hasonló problémája?

2019. dec. 29. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mégy el egy komolyabb fogorvoshoz vagy szájsebészetre?
2019. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A fogorvosom azt mondta hogy meg kell vágni a fogínyt és kitisztítani,mert amikor kihúzták a fogat akkor nem tudott teljesen kitisztúlni.
2019. dec. 29. 18:10
 3/9 szamo77db ***** válasza:
Igen, szájsebészetre menj. Járj a dolog végére, mert ez nem fog magától rendbe jönni.
2019. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy daganat? 19F vagyok és nagyon félek
2019. dec. 29. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem dagadanat! Benne maradt egy darabka, az nyomja az ínyedet! Kiszedik simán
2019. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehat az inyeden a fogsorod alatt dudor van. Ha nem faj es nem okoz gondot, raadasul a rontgen sem mutatott semmit, akkor ez teljesen termeszetes jelenseg. Bar a kifakadas resze kicsit fura.
2019. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Szerintem sem daganat. Fordulj minél hamarabb fogorvoshoz vagy szájsebészhez és tetesd rendbe. Én is nagyon félek az orvosoktól, úgy hogy együtt érzek veled. Írd már meg - akár priviben is - hogy mit végeztél.
2019. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most jovok a szájsebészetről, csináltak ott is panoráma röntgent, megállapították hogy ciszta. Azt mondta az orvos nem vészes, de magátóp nem fog elmúlni. Adott egy beutalót ultrahangra, azt mondta ráér megcsináltatni az ultrahangot, de amikor kész van akkor előjegyez és kiszedi. Megvágja, csontba fúr egy kis lyukat és kikaparja. Azt mondta fél éven belül jó lenne ha sort kerítenénk rá.
2019. dec. 30. 10:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor intézkedj, minél előbb. Nehogy fájni kezdjen, vagy valami
2019. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!