Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valakinek volt már hasonló?...

Valakinek volt már hasonló? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy nap alatt a semmiből, arra eszméltem hogy ahogy igazítottam a péniszem kellemetlen érzés volt. Kiderült, hogy a pénisz törzsén, alsó(herék felé eső) részén, egy elég nagy "pattanás" lett. Be volt pirosodva, szabályosan ahogy kell egy fehéres-sárgás kis pötty a tetején. Pattanásos ember vagyok, számomra ez egyértelműen pattanás. Kifakasztottam, jött ki belőle rengeteg váladék, kisebb is lett a dudor.Másnapra ismételten besárgult a teteje, megint jött ki belőle váladék, lényegesen kisebb a dudor mint az elején, de még mindig ott van, kis meg van keményedve úgy érzem, bár vékony a bőr lehet csak a gyulladt felületet érzem annak. Olvasgattam, sokan zsírcsomónak diagnosztizálták, de senki nem írta hogy ilyen kifakasztható pattanásként szerepelt. Nem tudom mire véljem, rendszeresen tisztálkodom, eddig ilyen nem volt, szőrt nem láttam a közepén, így talán nem szőrtüszőgyulladás.

2016. máj. 30. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez szőrtüszőgyulladás, Tetran, Bactroban, Fucidin kenőcsök jók rá.
2016. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy más sem lát bele komolyabbat,köszi a segítséget!
2016. máj. 30. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!