Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért szárad ki a szám?

Miért szárad ki a szám?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve hogy annyira durván kiszáradtca szám hogy elkezdtem használni a labellót. A kéket nem vált be mert csak addig használt amíg rajta volt, az összeset végig probáltam a carmextől kezdve a dm-es márkákig és mindegyik csak addig segített amíg rajta volt.Már a mézet és a tégelyes niveát is kiprobáltam ezek sem segítettek. Iszok naponta 1,5-2 litert. Mert elég rossz hogyha véletlen otthon hagyom vagy ha simán csak nem kenem 2 óra után akkor elkezd égni a szám es ilyen fényes de írtózatosan fáj. Valakinek van valami ötlete amitől nem kell kenni kb 2 óránként?

16/L


2020. jan. 1. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen a szám, amikor erősen vashiányom volt. Kérj egy labor vizsgálatot. Ami nekem a legjobban segített egyébként, az a neutrogena sarki szedres ajakbalzsam volt.
2020. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gublug ***** válasza:

Hello,

A belek allapota az ajkakon jelennek meg. Nezd meg a Temesvari reflexzona atlaszt.

Tedd rendbe az emesztesed, azert szarad ki az ajkad. A beleid nem jo allapotban vannak, vagy azert mert szuletesedtol gyengelkednek vagy azert mert nem megfelelo etelt viszel be.

Jarj utan!

2020. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Primus ajakírt! Gyógyszertárban lehet kapni, viszonylag olcsó. A többitől (labello, carmex) hosszabb távon mégrosszabb lesz.
2020. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gublug ***** válasza:

Ne tuneti kezelest ajanljatok, hanem okit!

Bar az elso leirta a vashianyt.

Meg en is.

De egy ajakir nem old meg semmit magaban.

2020. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Tapasztalatból ajánlom a Primus ajakírt. A többitől rosszabb lett, attól pedig jobb. Elég napi 1-2x használnom.

Ettől még ki lehet vizsgáltatni, hátha van valami oka, amit kezelni kell. De nálam pl nincs.

2020. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gublug ***** válasza:

5-os: en is primust hasznalok vagy 10 eve. De ha nem kenem, kiszarad.

;-)

Csak labjegyzetkent irom h en tudom magamrol h az emesztorendszerem milyen allpotban van, ezert nem megyek vizsgalatra.


Ez a post csak tenyeket kozol es piszkalodastol mentes.

2020. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen vashiányom van de szedek is rá gyógyszert.
2020. jan. 2. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!