Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Láthatatlan fogszabályozó....

Láthatatlan fogszabályozó. Lehetséges?

Figyelt kérdés
[link] ennyire ferde fogakra.
2020. jan. 5. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges.
2020. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt fogorvos tudja megmondani, de szerintem nagyon torlódottak az alsó fogak és lehet van harapási rendellenesség is. Véleményem szerint jobban járnál egy ragasztott fogszabályzóval. Sokkal hatékonyabb és abból is van esztétikus(porcelán,zafírkristály),csak ezek drágábbak. Amúgy kombinálni is lehet a fémet és esztétikust.pl felső fogsoron 3-tól 3-ig esztétikus, a többin meg fém. Az alsó meg végig fém. De variálható bárhogy. Feltételezem, hogy mindkét ívre szükséges lesz a fogszabályzó. Nekem nem volt ennyire torlódott az alsó fogsorom, mégis fix szabályzó került rá, illetve a felsőre is. Remélem hasznos infókkal tudtam szolgálni.
2020. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi. Igen van mélyharapásom.
2020. jan. 5. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Kettes vagyok. Akkor biztos, hogy nem opció a sínes fogszabályozás!!!Azt csak rögzített fogszabályzó tudja helyrehozni/tudomásom szerint/Ha esetleg van kérdésed, nyugodtan tedd fel.Van némi tapasztalatom a fogszabályozásban.
2020. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg a belső fogszabályozó lehetséges lenne? A látvány miatt.
2020. jan. 5. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet egy opció, bár azt hallottam, hogy elég kényelmetlen, illetve nagyon drága. Nekem az alsó fogsoron már a retenciós fémszál van beragasztva, és nagyon nehezen szoktam meg.Gondolom felnőtt vagy és szégyelnéd a fogszabályzót, de nem kell, hidd el! Nekem fém volt egyébként. A porcelán/zafír alig észrevehető. Szerintem nyugodtan válassz olyat, ami a külső fogíven van, sokkal hamarabb megszokod, könnyebben tudod tisztítani,az orvos is könnyebben hozzáfér.
2020. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!