Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfogról fájdalom...

Bölcsességfogról fájdalom miatt érezhetem ezt?

Figyelt kérdés
A mai nap volt már egyszer, de most visszatért egy olyan érzés a fülembe mintha folyna benne valami. Nem folyik semmi, vagyis nem tapasztalom, csak az érzést. Tudom hogy mivel ezek közel vannak egymáshoz, torokgyulladás is okozhat fülfájást, fejfájást, csakúgy mint a gyulladt fogak. Nekem növésben vannak a bölcsesség fogaim, már majdnem kint vannak de még nem egészen, azonban egészségesek (fogorvos megvizsgálta). Most átalakult az érzés azzá, mintha a fejemben itt ott zsiborogna, aztán be feszül az állam, neha a fogam tájékán is fáj. Ugye a fülben lévő kellemetlen érzés is emiatt lehet?

2020. jan. 24. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor az én bölcsességfogam nőtt, azon az oldalon ciklusokban mindenem fájt, fül, torok, nyirokcsomók.

Esetleg érdemes lenne megnézni, hogy a fülzsír nem-e felgyülemlett a füledben, mivel a meleg hatására cseppfolyóssá válhat, és ez okozhat folyásos érzést.

2020. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2020. jan. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!