Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig tart körülbelül a...

Meddig tart körülbelül a fájdalom?

Figyelt kérdés

Ma voltam a fogorvosnal ,mivel a bolcsessegfogam egy nagyon kis darabkaja kibújt ,de a többi “része” nem, es teljesen fel volt dagadva az inyem, szenvedtem, sírtam a fájdalomtól. Elhatároztam, hogy ma elmegyek fogorvoshoz megnézetni, de egybol ahogy leültem, adta az erzestelenitot, aztan levágott az inyembol egy darabot, hogy gyorsabban tudjon nőni .

Rakott bele egy nagyobb vattat, azt mondta ha 2nap alatt nem esik ki magától, szerda délután menjek vissza es majd ok kiszedik. De azt tudni kell, hogy reggel 10orakor ettem utoljara ,nagyon éhes voltam, es ettol a vattatol nem tudtam enni, olyan nagy volt, es kiszedtem . Aztan ra is gyujtottam most az elobb egy szálra . 6eve dohányzom, nem birom ki hogy ne gyujtsak ra, aki nem dohányzik ugy sem érti ....

Szoval az a kérdés ,mennyi ideig fog meg fájni a helye? Van e valami, amivel gyorsabban tudnám csillapítani a fájdalmat? Nagyon koszonom !!


2020. jan. 27. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi eszed van neked már ne haragudj. Ezt a hülye alibi kifogást meg hogy aki nem dohányzik úgysem érti.

Egyáltalán miért szedted ki amikor az orvos azt mondta hogy magától kell kiesnie?

Fúú.....

Amúgy meg vegyél be fájdalom csillapítót arról még nem hallottál?

2020. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kritizalast vártam ,hanem normális választ ,mivan ideg bajod van? Hallottam a fajdalomcsillapitorol, UISTEN ,MEKKORA ORDOGONSEG !!! eszement ..
2020. jan. 28. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Az olyanoktól van idegbajom mint te, akik buták.


Amúgy meg ki a franc tudja neked meddig fog fájni? Mindenki más. És ne cigizz.

2020. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!