Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolítás...

Bölcsességfog eltávolítás után nem kaptam varratot ez normális?

Figyelt kérdés
Eltávolították ma a jobb felső bölcsességfogam viszont varratot nem kaptam. A vérdugót megnézte párom és kialakult. Kontrollra nem kell visszamennem mert nonstop fogászaton húzták.Kicsit gyulladt volt de a doki nem írt antibiotikumot mert ebbe a hónapba ez a harmadik fogam amit kihúztak és 4 antibiotikum kúrán estem át. Nem fog begyulladni? Járt valaki így? Tejeset, öblögetést, szívogatást kerülöm három napig. Előre is köszönöm!
2020. febr. 1. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ki volt nőve, és csak kihúzták, akkor a legtöbb esetben nem kell varrat.
2020. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem nőtt ki rendesen egy csonk volt. De a doki kiszedte egybe kb 20mp alatt.
2020. febr. 1. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem szájsebész húzta (épp fogat) szintén 20-30mp alatt, semmi gond nem volt vele később.
2020. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 bölcsességfogam is húzták, egyiknél se volt varrat. Nem is gondoltam, hogy kellene. Kikapták, ajánlottak egy fájdalomcsillapítót és viszlát.
2020. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hála Istennek! Köszönöm a válaszokat! Gyógyszerkúra nem volt húzás után?
2020. febr. 1. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy problémamentes foghúzás után nem szokás varrni, antibiotikum meg még annyira sem indokolt, csak komoly gyulladásos kórképet esetén, pl csonthártyagyulladás. Tudnál róla, ha az lett volna neked, nem egy szép látvány és nem is veszélytelen kórkép.
2020. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben Köszönöm szépen! :)
2020. febr. 2. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!